FAVORİ OYUNLARINIZ
Bebek Bakımı
4338
kez oynandı
3.04/5
puan
kategori
Bakıcı Oyunları
17.07.2012
eklendi
Reklam

Bebek Bakımı Resmi :
Bebek Bakımı Favorilerine Ekle
Bebek Bakımı Oyununu İndir
Bebek Bakımı Oyunu Oyna
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Bebek Bakım senin küçük erkek veya kız kardeşi bakımı ile ilgili bir oyun. O iş çünkü annem ev değil. Hazel evde kalan ve görevini küçük kardeşi veya kız kardeşi dikkat almaktır. Eğer bebeğiniz erkek veya kız kardeşi için yapabileceği çeşitli görevleri vardır. Eğer gerçekleştirmek için sahip olduğunuz her görevde, belirli gereksinimleri vardır.Önemli olan sizin oyunu kaybetmek istemiyorsanız eğer bebek ağlamaya izin gerektiğidir. Bebeğiniz erkek veya kız kardeşi varsa o ağlayan Anne eve alır Hazel derde girecek. Sen bebeğin ihtiyaçlarını sağlayarak bebek bakımı içinde Hazel yardım etmelisin. Bebek Bakım Eğer bir erkek kardeş veya kız kardeş ne gibi tercih etmesini başlar. Sonra bu görevi olacak ve sonra bu görevi başarmak için size bütün olduğunu. Eğer bebeğin bakımı alamaz veya bebeğin ihtiyaç duyduğu veremiyorsa bebek ağlamaya çünkü o zaman dikkat edin. Biz bebeğin ihtiyaçlarına karşı dikkatli olmak bu önleyebilirsiniz. Bebek Bakım bütün kızlar için zevkli bir oyun.
bebeği eğlendir , bebek bakımı oyunları , bebek bakımı oyunu , bebek bakma oyunları , bebek oyunları ,
Facebook
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar

SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ OYUNLARIMIZI OYNAYABİLMENİZ İÇİN BİLGİSAYARINIZDA FLASH PLAYER, SHOCKWAVE PLAYER, UNITY PLAYER YUKLENMESİ GEREKLİDİR AŞAĞIDAKİ ADRESLERDEN İNDİRİP KURABİLİRSİNİZ İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN..
1. Flash Player   2. Shockwave Player  3. Unity Player

SEVDA (23.01.2013) demiş ki ;
OYUN COOOOOOOOOOK GÜZEL

Copyright © 2010-2013,

Oyun Oyna

Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.

minecraft 3d oyna

Kantır

subway surfers online bleach vs naruto 2.2 bleach vs naruto 2.1 Bleach vs Naruto 2.6 Dragon Ball Fierce Fighting 3.0 Anime Battle 2.0 Fairy Tail Vs One Piece 1.1 angry birds go angry birds game online Bleach vs Naruto 2.6 Wheely 9 Bad ice Cream 5 Trollface Quest 7 Anime Battle 1.9 Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 Bleach vs Naruto 2.5 Bleach vs Naruto 2.4 Wheely 7 angry birds rio Bleach vs Naruto 2.7 Dragon Ball Fierce Fighting 3.1 Fairy Tail Vs One Piece 1.1 Comic Stars Fighting 3.9 Anime Battle 2.0 subway surf truck games looney tunes dash fireboy and watergirl 2 spiderman games angry birds games mario sonic Oyun Teknesi 2 kişilik oyunlar