FAVORİ OYUNLARINIZ
Belalı Baloncuklar
5941
kez oynandı
2.85/5
puan
kategori
Balon Patlatma
08.04.2013
eklendi
Reklam

Belalı Baloncuklar Resmi :
Belalı Baloncuklar Anasayfam Yap
Belalı Baloncuklar Oyununu İndir
Belalı Baloncuklar Favorilerine Ekle
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Belalı balon yine avcılar için başına bela edilir.Oyunun amacı önceki sürümü ile aynıdır: en küçük şekline hale kadar saldırıları tek tek ile adet büyük balon çekin ve daha küçük yapmalısınız. Daha sonra balon en küçük devlet patlayabilir ve sırasıyla bölümleri geçmek. İki Oyuncu düğmesi ile 2 oyuncu modu olarak oyun başlar. Burada 3 farklı seçenek vardır görüntülenecektir. Kooperatif modunda (Bu seçim, en popüler oyun modu) olarak birlikte arkadaşınızla bir ekip çalışması yapacak ve birlikte tüm bölümleri aşmak için çalışacağız. Savaş modunda, arkadaşınıza karşı bir mücadele içine girecek. Ve kalmak Alive modunda, size bölümlerde canlı tutmaya çalışacağız. Q W, A, S, D veya Yön Tuşları - 0 tuşları ile oyunu kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol tuşları bir sorun varsa, kolayca kontrol edin ve Kontroller bölümünden sırasına göre ayarlayabilirsiniz.
Belalı Baloncuklar 1 , Belalı Baloncuklar 2 , Belalı Baloncuklar 3 , Belalı Baloncuklar Oyunu Oyna , bubble struggle 2 Oyna ,
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar

SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ OYUNLARIMIZI OYNAYABİLMENİZ İÇİN BİLGİSAYARINIZDA FLASH PLAYER, SHOCKWAVE PLAYER, UNITY PLAYER YUKLENMESİ GEREKLİDİR AŞAĞIDAKİ ADRESLERDEN İNDİRİP KURABİLİRSİNİZ İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN..
1. Flash Player   2. Shockwave Player  3. Unity Player

Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Copyright © 2010-2013, oyunlar30.com | Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.

minecraft 3d oyna

Kantır

Oyun skor | Subway Surf | Hill Climb Racing