FAVORİ OYUNLARINIZ
Minecraft 1D
Minecraft 1D Anasayfam Yap
Minecraft 1D Oyununu İndir
Minecraft 1D Favorilerine Ekle
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puanOyun Detayı
Minecraft Tower Defense Hacked Oyun Adası, Zindan ve Nether üç haritalar vardır. Buna ek olarak, özel bir harita var - Minecraft taraftarların tüm sağ köşesindeki simgesiyle haritayı görebilirsiniz. Bu simge iki kelime Mutlu tatil ile bir Minecraft kardan adam olduğunu! Amacınız düşman saldırılara karşı ev korumak için, kule ve tuzaklar strateji yerleştirmektir. Bunlar zombiler, Endermen, sarmaşık, silverfish, balçık, iskelet, örümcek jokey, Ghast ve diğer rakipler gibi çok şiddetli olan. Ateş topu dağıtıcı, ok dispanser, kar dispanser, yumurta pınarı, su siper, lav siper, kaktüs ve TNT gibi dört kule türleri ve dört tuzak türü vardır. Talimatlar: Fare Minecraft Tower Defense Hacked oynamaktır.
Minecraft 1D oyna , Minecraft 1D oyunu , Minecraft 1D oyunları , Minecraft Tower Defense Hacked oyna , Minecraft 4D , Minecraft 4D oyna ,
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar

SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ OYUNLARIMIZI OYNAYABİLMENİZ İÇİN BİLGİSAYARINIZDA FLASH PLAYER, SHOCKWAVE PLAYER, UNITY PLAYER YUKLENMESİ GEREKLİDİR AŞAĞIDAKİ ADRESLERDEN İNDİRİP KURABİLİRSİNİZ İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN..
1. Flash Player   2. Shockwave Player  3. Unity Player

enzar manade (23.06.2014) demiş ki ;
oyun malca bn bölüm 3 e geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mete (29.07.2013) demiş ki ;
iğrenç

Copyright © 2010-2013, oyunlar30.com | Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.

minecraft 3d oyna

Kantır

Oyun skor | Subway Surf | Hill Climb Racing